Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz
0 Kč

AJŠA

Plemeno: americký pitbulteriér
Pohlaví: fena
Rok narození (cca): *2005
Velikost: střední
Stav: k adopci
Adopční poplatek: 700 Kč 

AJŠA byla vychována v láskyplném domově, ve kterém se o ní starala vlídná a laskavá panička, která bohužel před časem tragicky zahynula. Její život se tak z minuty na minutu změnil a skončila u nás v útulku, kde měla vleklé zdravotní potíže. U nás v útulku podstoupila kvůli zdravotním komplikacím nejprve kastraci, a aby toho nebylo málo tak si zpřetrhala vazy a musela podstoupit také operaci kolene. I v takto vysokém věku a s po zdravotních peripetiích se nám pro Ajšu podařilo najít nový domov, ve kterém to fungovalo do doby, než se páru, který si jí adoptoval narodilo další dítě a Ajša začala žárlit, což vyústilo v napadání. Z tohoto důvodu Ajša skončila opět u nás v útulku a tak zase hledá nový domov.
Ajša je zvyklá žít v bytě, je čistotná a nic neničí. Je zvyklá na vodítko a umí základní povely. Ajša se nesnese s žádnými jinými zvířaty, takže na procházkách musí mít za každých okolností vodítko a náhubek. Na děti byla zvyklá, ale vzhledem k její temperamentní povaze ji doporučujeme k větším dětem. Je to opravdu velmi vděčný mazel, který miluje lidskou společnost a nezaslouží si být do konce života v útulku. Pro Ajšu hledáme majitele, který této dámě v nejlepších letech vrátí smysl života. Pouze pro zkušeného majitele.

Ajša je očkovaná, kastrovaná a čipovaná a do nového domova půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního příspěvku.
V případě zájmu o Ajšu, prosíme o vyplnění dotazníku na tomto odkaze https://www.msoz.cz/inpage/dotaznik/ a následně volejte na telefonní číslo 602 144 145. Se zájemci vyžadujeme telefonický kontakt, chceme znát podmínky, do kterých bude pejsek umístěn. Na komentáře na Facebooku nereagujeme, děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: http://www.msoz.cz/inpage/informace-k-adopci/