Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz
0 Kč

Vzhledem k velkému množství aktuálně umístěných zvířat v útulku /jak pejsků, tak koček/ bychom uvítali materiální pomoc v podobě krmení.
Budeme moc rádi za granule pro psy (psy krmíme značkou Brit, dále pak Calibrou a Sam´s fieldem jehněčím). Pro kočky pak nutně potřebujeme kočkolit, granule (krmíme značkou Fitmin) a jakékoli kapsičky pro dospělé kočky i pro koťátka.
Z věcí nutných pro běžný provoz bychom nutně potřebovali prací prášek, papírové utěrky, savo, velké pevné pytle na odpadky a běžný kancelářský papír.

Předem moc děkujeme za pomoc

PRO PEJSKY:
Pejsky krmíme především granulemi Brit Premium Adult, někteří pejsci dostavají Calibru a někteří Sam´s Field.

Granule Sam´s field je možné zakoupit na eshopu JK Animals. Ke každému zakoupenému pytli eshop JK Animlas daruje další pytel krmení a firma Geis nám zásilku zdarma doručí.
Více o akci na http://www.jkanimals.cz/cs/pro-psi-utulky-a-spolky/...
Z nabízených variant na eshopu JK Animals jsou nejlepší jehněčí s rýží, které pejskům nejvíce vyhovují.

Pejsky už nekrmíme granulemi ze supermarketů, pejsci po nich měli vleklé zažívací potíže, proto prosím, pokud budete chtít pejskům granule koupit, poprosíme o jeden z vybraných typů krmení. Lepší malý pytlík kvalitního krmení, nebo pytlík piškot, než velikánský pytel supermarketovek. Moc děkujeme za pochopení i za pomoc

PRO KOČIČKY:
Kočičky krmíme granulemi Fitmin, granule potřebujeme pro dospělé kočky, ale i pro koťata, kterých je teď samozřejmě mraky.
Ani kočky už nekrmíme supermarketovými granulemi. Kočky, které se dostanou k nám do útulku jsou ve většině případů v zuboženém stavu, takže potřebují kvalitní stravu, která jim dodá dostatek živin. Po supermarketových granulích měli stejně jako pejsci zažívací potíže.

Pro kočičky uvítáme i kočkolit, , kterého teď máme obrovskou spotřebu a jakékoli kapsičky pro kočky.

Předem moc děkujeme