Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz
0 Kč

BLONDÝNY A BLONĎÁCI

Plemeno: kříženec
Pohlaví: fena, pes
Rok narození (cca): *2017
Místo nálezu: Mělník
Datum přijetí:
Velikost: střední
Stav: k adopci
Adopční poplatek: 1200 Kč 

DVĚ BLONDÝNY A DVA BLONĎÁCI HLEDAJÍ DOMOV! ?
Čtyři krásná štěnda dvě holky (na fotce nahoře) a dva kluci hledají domov. Štěnda jsou v současné době cca tři měsíce stará a váží kolem 4 kg. Jsou to to rozpustilá štěňátka, která v dospělosti budou nejspíš střední velikosti. Hledáme pro ně lidské parťáky nebo rodiny, které se jim budou dostatečně věnovat a naučí je všemu, co mají správné psí holky a k...luci znát a umět a nabídnou jim teplý pelíšek v bytě nebo baráčku s volným přístupem do domu. Určitě to nejsou pejsci k boudě! V současné době jsou umístěna v dočasné péči.

Mají za sebou první očkování, jsou odčervená a čipovaná. Budoucí pěstoun musí ve stanovené době zajistit kompletní přeočkování. Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy, úhrada adopčního příspěvku ve výši 1200 Kč a souhlas s kastrací v dospělosti.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
V případě zájmu o některé ze štěňátek, prosíme o vyplnění dotazníku na tomto odkaze https://www.msoz.cz/inpage/dotaznik/ a následně volejte na telefonní číslo 773 99 89 13. Se zájemci vyžadujeme telefonický kontakt, chceme znát podmínky, do kterých bude pejsek umístěn. Na komentáře na Facebooku nereagujeme, děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: http://www.msoz.cz/inpage/informace-k-adopci/