Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz
0 Kč

Čenda odešel do psího nebe 30.9.2019 :(

ČENDA, ev. č. 23/19

Plemeno: kříženec
Pohlaví: pes
Roknarození (cca): 2004+
Datum nálezu: 5.3. 2019
Velikost: menší

Stařičkého Čendy se někdo zbavil tím, že jej v zimě vyhodil v obci Čečelice.  Psí senior byl nalezený podchlazený a v naprosto zuboženém stavu - pohublý, zablešený, opelichaný a zdravotní stav byl na první pohled špatný, na zadečku má Čenda nádor o velikosti tenisového míčku a přední zoubky i kousek čelisti má z části uhnilou. Čenda byl vysílený a zpočátku to vypadalo, že už nemá sílu a ani nechce bojovat. Každopádně absolvoval veterinární vyšetření, na kterém se navíc zjistilo, že na vnitřních orgánech už má i četné metastáze, takže operativní řešení i s přihlédnutím k jeho věku, kdy bylo stanoveno, že je mu nejspíš hooodně přes patnáct let, nemá šanci na úspěch.

Čendovi se tedy maximálně snažíme jeho pobyt u nás zpříjemnit. Dostává gáblík několikrát denně i povinnou dávku mazlení a světe div se, i takový staroušek, který vypadal, že už ho nic nezajímá, se probral a užívá si každý nový den, vesele vyběhne se vyvenčit, protože ví, že ho čeká drbání a hned potom něco dobrého :)   

Pokud byste chtěli Čendovi přilepšit, tak dostává granule Sam´S Field Jehněčí s Rýží, ale přilepšujeme mu i konzervičkama GranCarno, budeme moc rádi i za příspěvek na péči 2700727082/2010, VS 2319