Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz

DAGON, ev. č. 168/16

Plemeno: kříženec N.O.
Pohlaví: pes
Rok narození (cca): *2016
Místo nálezu: Mělník 
Velikost: střední 
Stav: k adopci

Dagon je kříženec něměckého ovčáka s čímsi hodně temperamentním. Je to sice mladý, ale hodně dominantní a paličatý pes, který nemá problém postavit se proti svému pánovi. Do ostatních psů většinou prudí, kočky a drůbež u něj nemají žádnou šanci na přežití. Dagon hledá sice laskavého páníčka, který má ovšem hodně pevnou ruku a pokud možno velké zkušenosti s výcvikem a výchovou psů, je nutné aby mu budoucí páníček ukázal jasné hranice a naučil ho poslušnosti. Přestože je Dagon mladý pejsek, je také kvůli své problematické povaze zařazen také do virtuální adopce.

Virtuální adopcí můžete přispět Dagonovi na jeho pobyt v útulku. Co je virtuální adopce a co takové péče o jednotlivá zvířata zahrnuje a co stojí se dozvíte ZDE

Pokud by se však našel vhodný zájemce, který nabídne odpovídající domov a zkušenosti, budeme moc rádi, pokud Dagon najde nový domov. Do případného domova by měl jít jako psí jediníček a neměla by tam být ani další zvířata. Kvůli jeho dominantnímu přístupu jej nedoporučujeme ani do rodiny, ve které jsou děti. Do nového domova půjde očkovaný, odčervený a označený čipem. Podmínkou adopce je sepsání adopční smlouvy a úhrada adopčního příspěvku.