Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz
0 Kč

Stejně jako v předchozích letech, proběhl i letos v našem útulku při příležitosti Dne Země program pro žáčky prvních tříd základních škol. I letos si připravili členové spolku Psi pri život pro žáčky ukázky výcviku služebních a asistenčních psů a paní Gillová z Ptačí ZOO v Dubé představila dětem dravce. Letos nás navštívily děti ze ZŠ Seifertova, ZŠ Jungmannovy sady a ZŠ Pšovka
Děti nám letost udělaly moc velkou radost nejen tím, že při ukázkách dávaly pozor a byly hodné, ale také, že nezapomněly na pejsky a kočičky a přinesly jim spoustu dobrot. Děti z 1.A  ZŠ Jungmannovy sady dokonce uspořádaly ve třídě sbírku a pejsky a kočičky v našem útulku podpořily částkou 2780 Kč :o  a děti z 2.B objednaly pro naše pejsky krmení Sam´S Field u firmy JK Animals, které dorazilo den před akcí :)
Moc děkujeme :)
Ve stejný den nás přijelo podpořit i pár zaměstnaců ze spolenčosti 3M Česko, kteří přijeli přidat ruku k dílu a trochu nám pomohli s pracemi na útulku, na které obvykle nemáme moc času. Odpoledne pak vzali na dlooouhou procházku některé pejsky. Vyenčit se tak zvládli Jessi, Fero, Hessy, Milouš, Rocky, Johny, Walker, Brok, Vigo, Pinďa, Kazan a Ajša :)  A to určitě stálo za to :)
I zaměstnacům firmy 3M Česko moc děkujeme :)