Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz

Dobrovolnictví

„Ten umí to a ten zas tohle“, říkával už Werich. My jsme si toho také vědomi, a proto uvítáme každou pomocnou ruku.

Nemůžete pomoci například finančně, ale máte pár hodin týdně či měsíčně v diáři navíc? Výborně! Pomožte tím nejcennějším, co vlastníte – Vaším časem. Cest je mnoho, vítáme v našem týmu talenty všech druhů. Milujete zvířata a jste pečovatelský typ? Super. Jste manuálně zruční a neštítíte se fyzické práce? Báječně. Dřímá ve Vás Pulitzer a umíte poutavě psát? Přidejte se do našeho mediálního týmu. Disponujete talentem, jež by nám podle Vás mohl pomoci? Sem s ním!

Ozvěte se nám na email: info@msoz.cz nebo do zpráv na Facebooku a dáme hlavy dohromady, určitě se dohodneme. Až navštívíte náš azyl, pochopíte, že pomoci není nikdy dost.

Vítáme jak pomoc pravidelnou, tak i jednorázovou. Během roku pořádáme hned několik akcí, při nichž je potřeba každá dobrá a pracovitá duše. Jsme lidé odhodlaní a nadšení, bude se Vám mezi námi líbit. Pomoc v neziskové organizaci není jen skvělým skutkem, nýbrž i cennou životní zkušeností! Odměnou je jak dobrý pocit, tak i vděčnost živých tvorů bez schopnosti pomoci si sami. Proto hledáme právě Vás!