Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz
0 Kč
S velkou lítostí musíme oznámit, že nás v pondělí navždy opustil Doneček - nejspokojenější a nejusměvavejší pejsek v našem útulku.
Doneček k nám přišel před třemi lety jako rozrušený 14tiletý senior, kterého někdo místo klidného dožití vykopnul na ulici. Po pár dnech však zjistil, že i tak mu bude dobře a začal se usmívat jako sluníčko a v podstatě se usmíval až do svého konce.
Pro Doneč...ka jsme před nějakou dobou mohli mít zajištěné místo na dožití, ale protože jeho zdravotní stav už nebyl vhodný k převozu, po zralé úvaze jsme ho nechali dožít u nás. Doneček miloval každého, kdo ho drbal, miloval svůj pelíšek, svojí misku, holky, které za ním dojížděly na masáže a na každého se vděčně usmíval. Byl to veliký milovník života, za poslední rok to už několikrát vypadalo, že se to chystá zabalit, ale druhý den to byl zase Doneček s úsměvem od ucha k uchu. Donečku budeš nám moc chybět. Sice jsi zemřel v útulku, ale i tak jsi byl opečováván a milován. 
Moc děkujeme všem, kteří se podíleli na jeho klidném dožití. Děkujeme slečně Viktorii Ž., která Donečka navštěvovala a podporovala ho finančně, děkujeme Ivě Přibáňové, která Donečkovi připravovala homeopatika na zmírnění potíží souvisejících se stářím, děkujeme Šárce a Kačce, které za ním jezdily a rehabilitovaly s ním.
A Donečku Tobě děkujeme, že jsme Tě mohli poznat, budeš nám chybět, máme Tě moc rádi