Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz
0 Kč

NAŠEL NOVÝ DOMOVEda 34202.jpg

Eda, ev. č. 34/20

Plemeno: kříženec 
Pohlaví: pes
Rok narození (cca): *2013
Datum nálezu: 21.3. 2020
Velikost: střední
Stav: našel nový domov

Eda je typický, střapatý "voříšek" střední velikosti na vyšších tlapkách. Nalezen byl koncem března v Jenichově, ale toulal se už delší dobu. Vždy se někde objevil, my jeli na výjezd a jako by se po něm slehla zem. Nikdo ho zatím nehledá, což je zvláštní, protože je to takový pohodář. Sice je trošku temperamentnější, ale je to zlato. Na vodítku chodí hezky, nic neničí a je naprosto čistotný. Díky tomu je vhodný i do bytu, samozřejmě s dostatkem pohybu a vyžití přiměřeně k jeho věku. Vzhledem k tomu, že mu je kolem 7 let ocení lidé, kteří nejsou aktivními sportovci. Určitě by nepohrdnul ani zahrádkou, kde by se mohl procházet, zkoumat a vyhřívat na sluníčku.
S fenkami je kamarád a zatím se nejeví agresivně ani vůči psům, ale bylo by třeba vyzkoušet.
S dominantním psem v domácnosti by ale určitě problém byl. Proto by bylo lepší mít ho jako jedináčka nebo parťáka k fence. K dětem bychom ho doporučili, ale raději k těm větším a rozumnějším. A co se týče koček, tak se jako úplný "zabiják" koček nejeví, ale že by je neměl tendence honit, to úplně nezaručíme :-D
Koho okouzlí jeho střapatý kukuč a kdo se zamiluje do jeho ladných, dlouhých tlapek? Ten získá skvělého kamráda a partnera. Do nového domova půjde Eda očkovaný, odčervený a označený čipem.

FOTOGALERIE   podpořit tohoto pejska