Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz

NAŠLA NOVÝ DOMOV

HESSY

Plemeno: kříženec severského plemene 
Pohlaví: fena, kastrovaná
Rok narození (cca): *2009-2010
Místo nálezu: areál útulku
Velikost: střední 
Stav: k adopci

Hessy je dokonalá kráska, kterou kdysi někdo jako odrostlé štěňátko hodil přes plot v útulku. Krátce po přijetí se dostala do adopce, ale protože lovila ostatní zvířata ( zejména drůbež), byla do útulku vrácena. Od té doby o ní žádný kloudný zájemce neprojevil zájem. :(

Hessy je nekonfliktní psí dáma v nejlepších letech, která má stále temperamentu na rozdávání. Miluje kontakt s lidmi, je šťastná v přítomnosti hodných dětí, s ostatními psy se většinou snese, na feny není agresivní, ale pro kontakt si fenky vybírá. Jediné, co má tendenci lovit jsou kočky a drůbež. Na procházkách je Hessy naprosto vzorná. Perfektně zvládá chůzi na vodítku, netahá, ostatních psů si nevšímá. Prostě dokonalá psí dáma, která hledá ten správný gauč k bydlení.  Tato jednomodrooká psí kráska hledá někoho úplně nejvíc hodnýho, kdo bude mít čas chodit s  ní na procházky a komu bude moci zahřívat místo na gauči při večerním sledování televize. Přesto, že Hessy nemá většinou problém s ostatními pejsky, zasloužila by si být rozmazlovaným  jedináčkem, který si bude užívat pozornost nového paníčka. Pro Hessy hledáme umístění v bytě nebo v RD s přístupem a spaním uvnitř. 

Hessy je kastrovaná a do nového domova půjde očkovaná, odčervená a označena čipem. 

V případě zájmu o adopci, prosíme, o vyplnění dotazníku na tomto odkaze: DOTAZNÍK a následně volejte na telefonní číslo 602 144 145.