Útulek pro zvířata v nouzi

Mělnický spolek ochránců zvířat

O našem spolku
Úvodní stránka » Informace pro lidi » Informace k adopci

Podmínky získání psa nebo kočky

Pokud jste si jistí, že chcete pejska nebo kočičku a vybrali jste si nějakého parťáka v naší nabídce. Prosím postupujte podle následujícího.

 

NEJPRVE NÁM ZAVOLEJTE

Prosím, nepište nám komentáře na facebook, prosím, nepište nám emaily, kontaktujte nás telefonicky na telefonním čísle 602 144 145, na kterém si jednak ověříte, že je Vámi vybrané zvíře stále k dispozici (nabídka zvířat je aktualizována pravidelně cca 2-3 x týdně, takže je možné, že některá zvířata byla již adoptována, některá zvířata se také nenacházejí přímo v útulku, ale jsou v dočasných péčích, či domácím depozitu některého ze zaměstnanců, takže je nutné je po dohodě do útulku dopravit), a na kterém nám také zodpovíte pár otázek. Je potřeba si uvědomit, že nejsme eshop s plyšáky, ale útulek pro zvířata, jehož obyvatélé jsou živí tvorové. Zvířata, která se dostanou do útulku si obvykle neprošla ničím dobrým a tak pro ně chceme jen ten nejlepší a hlavně stálý domov, který bude odpovídat jak potřebám a možnostem nové rodiny, tak jim samotným. Každé zvíře má své potřeby a nehodí se pro každého, zrovna tak každý člověk od zvířete očekává od nového kamaráda něco jiného.

Pokud se dohodneme

 

PŘEVZETÍ ZVÍŘETE

Pokud nic nebude bránit v adopci zvířete, domluvíme datum převzetí.

Při jeho přebírání budete potřebovat svůj doklad totožnosti, nejlépe občanský průkaz. Vlastní obojek a vodítko.

S vybraným pejskem nebo kočičkou obdržíte kartu se základními údaji o něm a potvrdíte předávací protokol, kde budou zaznamenány Vaše osobní údaje* a místo kde bude zvíře trvale umístěno.

Zároveň obdržíte očkovací průkaz.

Zaměstnanci útulku pak mají možnost zkontrolovat, jestli je zvířátko skutečně u Vás a v jakých podmínkách žije. V případě nesrovnalostí je možné zvíře zpětně odebrat.

 

 

Aktuality a články

Tlapkou vpřed 2017 :)

9.5.2017

Změna otevírací doby

1.1.2017

Veselé Vánoce

24.12.2016

Rádi bychom poděkovali všem, kteří si v předvánočním shonu vzpomněli na opuštěná zvířata v našem útulku a přinesli jim dárečky. Bylo vás opravdu hodně. Moc děkujeme, velmi si Vaší pomoci vážíme! A za všechny chlupáče a celý útulkový tým Vám přejeme VESELÉ VÁNOCE


archiv

TOPlist

SPOLUPRACUJEME: