Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz

NAŠEL NOVÝ DOMOV

JENÍČEK ev.č. 32/19

Plemeno: kříženec
Pohlaví: pes
Rok narození (cca): *2015
Datum nálezu: 13.3. 2019
Velikost: střední
Stav: našel domov

Jeníček byl nalezen spolu s Mařenkou v obci Zelčín, později se však zjistilo, že se znají s fenkou Elsou, která byla nalezena den předem a s fenkou Lízou, která byla nalezena téhož dne, ale na jiném místě v Zelčíně. Takže s největší pravděpodobností se někdo zbavil celé smečky :(.

Jeho kámošky už své domovy našly, ale Jeníček na ten svůj stále čeká. Je to bezva psí kluk, který perfektně zvládá chůzi na vodítku, na kterém netahá a naopak, každou procházku si náležitě užívá. Z přítomnosti lidí je nadšený a miluje drbání a odměny v podobě piškot. Vzhledem k tomu, že byl zvyklý na přítomnost fenek, tak by v novém domově uvítal nějakou psí kamarádku, ale zcela určitě by ani nenamítal nic proti tomu, aby byl rozmazlovaným jedináčkem. S fenkami se snese, s ostatními psy nemá většinou problém, ale pokud by se do něj nějaký pes navážel, tak si to zcela určitě nenechá líbit. Jeníček kříženec border teriéra, takže jak to má s ostatními zvířaty a kočkami nedokážeme odhadnout.

Pro Jeníčka hledáme umístění v bytě nebo rodinném domku s přístupem a spaním uvnitř. Do nového domova půjde očkovaný, odčervený a označený čipem.