Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz
0 Kč
Jerry cca 2000 - † 1.7.2017

S velkým zármutkem musíme sdělit, že nás navždy opustil dlouholetý obyvatel našeho útulku Jerry. Ten Jerry, kterého všichni znáte z naší profilové fotografie, ten Jerry, kterého často noviny otiskují jako ilustrační fotografii, když píší o pejscích v útulcích, náš strážce a parťák, maskot našeho útulku, NÁŠ Jerry.

Jerry se k nám dostal 31.10.2006 jako zubožený a ...týraný pes. Jakmile zjistil, že mu u nás žádné ubližování, týrání ani hladovění nehrozí, zafixoval se na nás i na kotec, ve kterém bydlel.
Na Jerryho bylo dost zájemců o adopci a párkrát i v adopci byl, ale Jerry vždycky dělal vše pro to, aby se vrátil DOMů (do útulku). A přestože jsme pro něj nejednou měli skvělé a ověřené pěstouny, několikrát se vrátil sám a čekal na nás u útulku. Po poslední adopci, kdy se Jerry při útěku z adopce zranil, jsme další adopce zamítli a rohodli, že ho necháme navždy tam kde je šťastný. Prosím, nepište, komentáře, že je chudák, že většinu svého života strávil v útulku a že v něm zemřel. Pro Jerryho byl náš útulek skutečný DOMOV, který si sám vybral a ve kterém sice zemřel, ale zemřel šťastný.

Bylo nám sice jasné, že jednoho dne se to stane, a přestože Jerry poslední dobou dával najevo, že stáří se přihlásilo o slovo, jeho rychlý odchod nás zaskočil a hluboce zasáhl. Všichni v útulku se s tím jen stěží snažíme vyrovnat. Je to možná malicherné, ale všichni do jednoho jsme měli velký problém s tím, aby po skoro jedenácti letech strávených u nás, vedla poslední cesta našeho parťáka a maskota Jerryho do kafilerky. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli pro důstojnější poslední cestu a zvolili jsme kremaci ve strašnickém pet krematoriu. Přestože Jerry u nás strávil skoro jedenáct let, nikdy jsme na něj nežádali veřejnost o žádný příspěvek, proto budeme velice vděční, pokud se nyní najde někdo, kdo nám pomůže fakturu za kremaci pro Jerryho uhradit.
Číslo sbírkového transparentního účtu 2400727072/2010, VS 24606
Předem moc děkujeme všem, kterým nepřijde tato žádost hloupá a Jerrymu děkujeme za to, že tu s námi byl bezmála těch jedenáct let.

JERRY, TVŮJ ODCHOD NÁM ZLOMIL SRDCE ?, MÁME TĚ MOC RÁDI ❤️ A UŽ TEĎ NÁM MOC CHYBÍŠ!!!

****************

Jméno: JERRY
*****************
evidenční číslo: 246/06
pohlaví: pes
rok narození (cca): * 2000
místo nálezu: Lužec nad Vltavou
datum nálezu: 31.10.2006
plemeno: NO x malamut
velikost: střední
stav: k adopci
pozn.: sklony k útěkům, nedůvěřivý k cizím lidem, nutné velmi dobré oplocení a zajištění psa proti útěkům

*************************************************
JERRY je kříženec NO s aljašským malamutem. V minulosti byl týrán a proto moc cizím lidem nevěří. Má sklony k útěkům, proto potřebuje velice dobré zajištění a především velmi velmi trpělivého pána. Jerry byl párkrát adoptován, ale vždy se nakonec vrátil do útulku, protože je u nás spokojený. nicméně pokud by se našel páníček, který mu bude schopen poskytnout domov, dostatek prostoru s dobrým zabezpečením a pevnou ruku, jistě by i Jerry byl nakonec spokojený. Jerry sdílí kotec s fenkou Hessy (kastrovaná), tak by případně byla dobrá adopce společná, neboť si na sebe velmi zvykli.