Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz
0 Kč

JESSI

Plemeno: kříženec
Pohlaví: fena, kastrovaná
Rok narození (cca): *2016
Místo nálezu: Mělník - Mlazice
Datum nálezu: 14.9.2017
Velikost: střední
Stav: k adopci
Adopční poplatek: 1.200 Kč 

Jessie byla sem tam viděna, jak bezprizorně pobíhá po Mělníku až byla v září 2017 odchycena v Mlazicích a odvezena do útulku odkud si jí bohužel páníček nevyzvedl. Je to mladá temperamentní fenka, která miluje každou hru. Je to takový aktivní blázen. Hledá stejně aktivního páníčka, který jí zábavnou formou pomůže vybít její nevyčerpatelnou energii. Jessie se původní majitel pravděpodobně vůbec nevěnoval, tak je výchovou nepolíbená a jako správný puberťák to teď umí pořádně dát najevo. Jessi je v útulku ubytovaná s pejskem Feráškem, kterého má moc ráda. Nejúžasnější by tedy bylo, kdyby mohli jít do nového domova společně (není to však podmínkou).

Optimální by byl někdo, kdo by se s nimi chtěl věnovat nějakému sportu, nejlépe agity, pro který jsou oba "jak dělaní" :)

Jessie by ráda bydlela v bytě, ale nepohrdla by ani teplým pelíškem v RD se zahradou s volným přístupem a spaním uvnitř, nicméně zahrada by musela mít hodně dobré a hlavně vysoké oplocení (nejlépe zeď), protože ploty umí velice dobře překonávat.

Jessie ja kastrovaná a do nového domova půjde očkovaná, odčervená a označená čipem. Podmínkou adopce je vyplnění dotazníku, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního příspěvku.

 DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

V případě zájmu o adopci, prosím, o vyplnění dotazníku na tomto odkaze: DOTAZNÍK a následně volejte na telefonní číslo 602 144 145. Se zájemci vyžadujeme telefonický kontakt, chceme znát podmínky, do kterých bude pejsek umístěn. Na komentáře na Facebooku nereagujeme, děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: INFORMACE K ADOPCI

KONTAKT: 602 144 145