Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz

PEJSCI ZACHRÁNĚNÍ Z OTŘESNÝCH PODMÍNEK
Aktualizováno asi před 6 měsíci
4.11.2014 U pejsků zachráněných z Bechlína stále pracujeme na socializaci. Ač jsme si mysleli, že největší problém bude s Šimim, dáváme právě Šimiho jako prvního do adopce. Zatím tedy ještě stále nechce vodítko, ale i to se jistě brzy podá. Bojka a Myšák budou zatím jen zařazeni do virtuální adopce. Oba dva se stále nedokáží s životem, ve kterým žili vyrovnat a stále jsou velmi bojácní a plašší.

Fotky ostatních i Šimiho postupně budeme přidávat. Podmínky, ze kterých přišli ač jsou otřesné stále necháváme k nahlédnutí.

29.2.2014 - Pejsci zachránění z Bechlína jsou stále vyděšení. Bohužel Ouško, který z nich byl jako jediný kontaktní, k nám zřejmě přišel již nemocen. Pár dní bojoval o život, ale svůj boj prohrál Emotikona frown

15.2.2014 jsme byli požádáni našimi přáteli o pomoc při umístění čtyř z deseti pesanů ,kteří se nachází v otřesných podmínkách. Při jejich záchranné akci jsme nebyli přítomni,proto zde její popis kopírujeme přímo od Martiny,která se situací i nadále zabývá.:
___________________________________________________________________________
: Dnes, 15.2.2014 jsme byli odebírat 8 psů z příšerných podmínek Emotikona unsure Do útulku volal pán, jestli můžeme převzít 10 psů, že žijí v příšerných podmínkách. To ,co jsme viděli po příjezdu, byla naprostá katastrofa. Psi vyhublí, brodili se ve vlastních výkalech, nikde ani trošku vody a už vůbec ne jídla Emotikona unsure U nás v útulku skončila matka se dvěma štěňaty a jeden ne zrovna komunikativní strakáček. Pro další 4 jsme se vraceli a vezli do útulku na Mělník, protože my jsme plní až po strop Emotikona unsure Psi absolutně nesocializovaní, tahali jsme je na smyčkách, pár muselo i přes tyč Emotikona unsure Zbývající dva nám odmítli vydat, že ty si prý v tom humusu nechají. To ale rozhodně nedopustím, nechám je týden v klidu a pak se tam půjdu podívat s kouzelnou kartičkou a psy jim odeberu, ať se jim to líbí nebo nelíbí....Takovýhle hnus jsem ještě neviděla, v "kotcích" jsme se nemohli hnout, páč se nám lepily nohy k výkalové podestýlce, neskutečný smrad se ani nedá popsat...Sousedé prý několikrát podávali stížnost u starosty, ale nikoho to nezajímalo ___________________________________________________________________________

V naší péči se tedy nachází čtyři prozatím velmi vyděšení a naprosto nekontaktní chlupáči, kteří nikdy nepoznali nic dobrého ani jakoukoliv veterinární péči. Bohužel než pesani pochopí, že lidé mohou být i přátelé a ruka která se blíží umí i pohladit bude trvat ještě nějakou dobu. Na jejich socializaci a získání jejich důvěry budeme muset vynaložit ještě mnoho času,trpělivosti a také lásky. Nyní čeká chlupáče nejprve odčervení a také veškerá další nezbytná veterinární péče.
VEŠKERÉ NÁKLADY SPOJENÉ S JEJICH PÉČÍ BUDOU SAMOZŘEJMĚ PLNĚ HRAZENY NÁMÍ A PROTO BUDEME VELMI VDĚČNÍ ZA JAKOUKOLIV POMOC.
Pokud budete chtít přispět, prosíme o příspěvek na transparentní účet číslo 2400421428/2010