Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz
0 Kč

KůzlinaKŮZLINKA

v léčení

Kůzlinka od malička neměla moc štěstí. Pochází ze skupiny koček, které žily v jedné kolonii v Žatci, kde se je někdo snažil postřílet. Kůzlinka tak přišla o očičko a i když to tak nevypadá, tak tehdy měla štěstí v neštěstí – dostala se do útulku, ve kterém ji pomohli a ze kterého si ji následně adoptovala moc hodná panička, které bylo úplně jedno jak vypadá, nebo že se moc bojí lidí a odvezla si jí domů. Více než půl roku trvalo než Kůzlinka začala nové paničce věřit – tak moc se bála. Když se z nich konečně staly parťačky, vypadalo, že vše už bude jenom růžové, nicméně nastal další problém :-(
Před cca dvěma měsíci kočička začala odmítat potravu, měla naježenou srst a byla hodně unavená, panička s ní okamžitě odjela na veterinu, kde jí diagnostikovali nemoc FELV, začali tedy kočičku léčit, několikrát byla na kapačkách, dostala různé léky a injekce, ale Kůzlinka se stále ne a ne zlepšit, naopak, úplně přestala přijímat potravu. Když už léčba stála bezmála 15 tisíc korun a výsledky žádné, panička Kůzlinku sebrala a odjely na jinou veterinární kliniku, kde po dalších několika veterinárních úkonech naopak byla diagnostikována nemoc FIP, čili infekční peritonitida koček, a kde jí sdělili, že pokud se nemoc potvrdí, bude se muset s Kůzlinkou rozloučit, protože brzo zemře :-(. FIP byla skutečně z testů potvrzena, ale na Kůzlince je vidět, že svůj život nevzdává a že dál chce žít. Léčba na FIP existuje, jedná se o lék, který se aplikuje injekčně po dobu 84 dní a je opravdu hodně finančně nákladný, lék vychází na více než 500 Kč na každý den.
Vzhledem k tomu, že léčba už stála více než 20 tisíc Kč a vzhledem k tomu, že se majitelka dlouhodobě věnuje pomoci zvířatům v nouzi, do které investuje veškeré své volné finanční prostředky, tak v podstatě teď nemá finanční prostředky na doléčení své vlastní kočičky.
Proto i my moc prosíme o finanční podporu pro kočičku Kůzlinku přes náš bankovní transparentní účet, abychom mohli pomoci s úhradou léčby.
Číslo transparentního bankovního účtu 2400421428/2010, variabilní symbol 0506, do poznámky, prosím, uveďte Kůzlinka
Předem děkujeme za jakýkoli finanční příspěvek ❤️

FOTOGALERIE