Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz
0 Kč

Lucky, ev.č. 132/18

Plemeno: kříženec
Pohlaví: pes
Rok narození (cca): *2017
Místo nálezu: Vraňany - sražen autem
Velikost: střední velikost
Stav: k adopci

28.7.2018

Lucky v pátek 27.července podstoupil reoperaci nožičky. Bohužel prasklina byla v takovém místě, že i přes veškerou snahu se panu doktorovi nožku už zachránit nepodařilo a tak musela být provedena amputace. Lucky už se po obtížném zákroku zotavuje na útulku a konečně si i naši péči, kontakt a rozmazlování začíná užívat.  Bolest, kterou mu zranění způsobovalo, musela být tak veliká, že ihned po operaci, při které mu zraněná tlapka byla odstraněna, doslova a do písmene neuvěřitelně ožil. Téměř okamžitě bez problému začal ťapkat po třech a je z něj opět veselý pejsek. Jakmile se zotaví po operaci, podstoupí očkování a veškeré další úkony související s karanténou a bude hledat domov. Pokud už teď víte, že byste o Luckyho měli zájem a chtěli mu nabídnout úžasný domov, můžete již nyní vyplnit dotazník k adopci. ZDE 

Pokud byste Luckymu chtěli přispět na péči, budeme rádi za jakýkoli příspěvek na sbírkový bankovní účet číslo 2400727072/2010, VS 18999 (do poznámky, prosím, uveďte Lucky)  

      

,

Lucky v pátek 27.července podstoupil reoperaci nožičky. Bohužel prasklina byla v takovém místě, že i přes veškerou snahu se panu doktorovi nožku už zachránit nepodařilo a tak musela být provedena amputace. Lucky už se po obtížném zákroku zotavuje na útulku a konečně si i naši péči, kontakt a rozmazlování začíná užívat. Bolest, kterou mu zranění způsobovalo, musela být tak veliká, že ihned po operaci, při které mu zraněná tlapka byla odstraněna, doslova a do písmene neuvěřitelně ožil. Téměř okamžitě bez problému začal ťapkat po třech a je z něj opět veselý pejsek plný energie. Jakmile se zotaví po operaci, podstoupí očkování a veškeré další úkony související s karanténou a bude hledat nový báječný domov. Pokud už teď víte, že byste o Luckyho měli zájem a chtěli mu nabídnout úžasný domov, můžete vyplnit dotazník.

25.7.2018

Bezprostředně po operaci se Luckyho stav mírně zlepšil, lehce došlapoval na nožičku a zdálo se, že vše je v naprostém pořádku. Bohužel to bylo jen na  pár dnů :( Všimli jsme si, že Lucky začal nožičku zase odlehčovat a bylo evidentní, že ho to moc bolí, tak jsme okamžitě vyrazili zase na veterinu na kontrolní rentgen. Naše obavy, že něco není v pořádku, se bohužel potvrdily. Luckymu kost opětovně praskla a bohužel snad v nejhorším možném místě, tj. několik centimetrů nad místem, kde už má nožku sešroubovanou, což je v místě těsně pod ramenním kloubem. Zítra jej tedy čeká reoperace nožičky a pan doktor se pokusí nožku zachránit, ale bohužel jeho vyhlídky nejsou dobré a v nejhorším případě se může i stát, že o nožičku přijde. Dáme se snad i na modlení, aby to dopadlo dobře, protože přijít o přední nožičku pro pejska s takovou tělesnou konstitucí jakou má Lucky, by vůbec nebylo dobré. Každopádně ihned po operaci dáme vědět, jak se Luckymu daří.

Pokud byste mu chtěli poslat příspěvek na veterinární péči, budeme velice vděční, protože faktura bude asi opravdu obrovská ☹ číslo sbírkového bankovního účtu 2400727072/2010, VS 18999 (do poznámky, prosím, uveďte Lucky)

15.7.2018
Lucky byl v sobotu 14.7. sražen autem u nadjezdu ve Vraňanech. Při nehodě utrpěl nejen spoustu odřenin, ale především komplikovanou zlomeninu přední nožičky, tak musel okamžitě podstoupit náročnou operaci, při které mu byla nožička "sešroubována" Lucky měl štěstí, že to nedopadlo hůř, ale zatím moc šťastný není, z útulku je dost vykulený a nožička ho hodně bolí, každopádně je to velikánský mazel, který si i přes bolest užívá každé pohlazení. Postupně budeme informovat, jak se mu daří a i my budeme nutně potřebovat pomoc s úhradou veterinární péče. Na útulku máme v současné době opravdu hodně marodů, pejska sraženého vlakem, diabetičku Atillu, téměř slepého Luise se silným zanedbaným zánětem v očích, koťátko, s rozdrcenou čelistí, kterému navíc musela být amputována přední tlapka, kterou také mělao rozdrcenou (postupně budeme přidávat nové fotky a informace ke každému z nich). Budeme proto moc rádi, za příspěvek na veterinární péči. 2400727072/2010, VS 18999 (do poznámky, prosím, uveďte jméno vybraného pejska, v tomto případe Lucky)
Moc moc děkujeme, jakýkoli příspěvek pomůže. ❤️