Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz

LUIS, ev. č. 108/18

Plemeno: kříženec 
Pohlaví: pes
Místo nálezu: Mělník
Datum nálezu: 13.6.2018
Stav: k adopci
Adopční příspvěk: 1200 Kč

24.7.2018 Luis aktuálně dostal od paní doktorky novou mastičku a o očičko, ve kterém měl zanedbaný zánět, musíme stále několikrát denně pečovat, nicméně už v tuto chvíli můžeme říci, že jsme se s tím poprali  (občas i s ním při ošetřování :) ) a jeho stav se pomalu, ale jistě zlepšuje. Luis má už za sebou také první očkování a může začít hledat nový domov. Je to čiperné štěňátko, které si ze svého handicapu vůbec nic nedělá. V dospělosti bude pravděpodobně maximálně střední velikosti. Miluje společnost jiných pejsků, v současné době je v dočasné péči s ještě s jednou čipernou štěněcí holčičkou a naprosto si to spolu užívají, takže určitě bude vhodné, aby buď měl v rodině kamaráda, případně mohl jít do adopce s touto čipernou dámou. Pokud byste případně chtěli nabídnout Luisovi domov, nebo uvažujete o adopci dvou menších psíků naráz, prosíme o vyplnění dotazníku ZDE. Je třeba počítat, s tím, že Luis má zrak zhoršený, na jedno oko z důvodu vrozené vady nevidí vůbec, o to druhé stále bojujeme a snažíme se, aby "Luisovo vidění" bylo co nejlepší. Luisík hledá rodinu, pro kterou jeho zhoršený zrak nebude překážkou. Luis není pes k boudě! Hledáme pro něj umístění výhradně do bytu, nebo k RD s volným přístupem a spaním uvnitř.

Budeme také moc rádi za příspěvek na péči. Číslo bankovního účtu 2400727072/2010, VS 18999 do poznámky, prosím, uveďte Luis

17.6.2018 Luisův stav je víceméně dobrý, je to normální dovádivé štěňátko, které až na svůj handicap se zrakem, prospívá velmi dobře a statečně se pere.... nejen s životem,... se svým handicapem,.... ale i se vším ostatním :) Z veterinárního vyšetření vyplynulo, že Luis je na jedno očičko slepý úplně, což pravděpodobně nebylo způsobeno zanedbáním, ale nejspíš se jedná o vrozenou vadu, o záchranu druhého očička se však snažíme intenzivně bojovat. Právě vlivem zanedbání silného zánětu se bohužel zatím zdá, že přijde o zrak, nebo bude velice špatně vidět i na druhém očičku :( ... V současné době se Luis zotavuje v domácím depozitu.

13.6.2018 Tohoto chudáčka se někdo opravdu bezcitně zbavil.... Proč? Z fotky je to víceméně jasné... Putoval proto okamžitě na veterinu s (pravděpodobně) ošklivým zánětem v obou očičkách. 
Pokud byste Luisovi na péči chtěli přispět, budeme moc rádi 2400727072/2010, VS 18999 do poznámky, prosím, uveďte Luis
.