Útulek pro zvířata v nouzi

Mělnický spolek ochránců zvířat

O našem spolku
Úvodní stránka » Aktuality a články » Majitel ho uvázal u silnice a odjel

Majitel ho uvázal u silnice a odjel

Místo toho,abychom se dnes dopoledne věnovali práci v útulku,které je stále víc než dost, museli jsme opět řešit lidskou bezcitnost. Někdo se rozhodl zbavit se svého problému nazývající se ,,PES,,.

Po 8 hod. nám bylo MP a PČR hlášeno,že na křižovatce ul.Lesní a ul.Kokořínská někdo přivázal většího černého psa,který se nechová zrovna přátelsky.

Po příjezdu na místo hlášeného nálezu,nás vrčením a ceněním zubů přivítal cca 3 roky starý kříženec pravděpodobně Labradora. Pes byl hodně vyděšený a proto bohužel reagoval velmi agresivně. Jediné co ho vždy trochu uklidnilo, bylo kolem projíždějící auto.Pravděpodobně si chudák myslel,že se vrátil páníček,který ho tam zanechal pečlivě přivázaného ke keři poblíž vozovky.Vzhledem k tomu,že se ani po delší době nepodařilo zmateného a vyděšeného psa uklidnit,musela být použita odchytová technika.

V tuto chvíli je již ubytován v útulku a začíná se tvářit mnohem klidněji.

 

Aktuality a články

Tlapkou vpřed 2017 :)

9.5.2017

Změna otevírací doby

1.1.2017

Veselé Vánoce

24.12.2016

Rádi bychom poděkovali všem, kteří si v předvánočním shonu vzpomněli na opuštěná zvířata v našem útulku a přinesli jim dárečky. Bylo vás opravdu hodně. Moc děkujeme, velmi si Vaší pomoci vážíme! A za všechny chlupáče a celý útulkový tým Vám přejeme VESELÉ VÁNOCE


archiv

TOPlist

SPOLUPRACUJEME: