Útulek pro zvířata v nouzi

Mělnický spolek ochránců zvířat

O našem spolku
Úvodní stránka » Aktuality a články » Máme rádi zvířata 2014

Dnes jsme se opět zůčastnili akce Máme rádi zvířata na Zámku v Brandýse nad Labem, na kterou jezdíme skoro každý rok a jezdíme tam moc rádi, jednak kvůli tomu, že tam potkáváme dobré přátele a samozřejmě kvůli bohatému doprovodnému programu. 

Přestože nám počasí moc nepřálo a bylo lezavo a pršelo, tak jsme si akci moc užili a moc rádi jsme se všemi potkali. 

V průběhu programu jsme měli několik vstupů, ve kterých jsme se snažili co nejlépe představit naše svěřence. Letos jsme prvně měli i v prostorách našeho zázemí náš vlastní obchůdek.

Jako reprezentativní vzorek jsme s sebou měli pejsky Lumpíka, Mášu, Buřtíka a Kubíka. Bohužel tam žádný z nich nenašel domov, ale věříme, že Ti co se tam na ně vyptávali se přijedou i se svými dalšími pejsky podívat k nám do útulku a končeně se i tito pejsci dočkají toho pravého domova.

Moc děkujeme pořadatelům za pozvání, dobrovolníkům za vydatnou pomoc, návštěvníkům za návštěvu a ostatním třeba jen za to, že si prohlídnou fotky a přijdou příště. :)

 

Aktuality a články

Tlapkou vpřed 2017 :)

9.5.2017

Změna otevírací doby

1.1.2017

Veselé Vánoce

24.12.2016

Rádi bychom poděkovali všem, kteří si v předvánočním shonu vzpomněli na opuštěná zvířata v našem útulku a přinesli jim dárečky. Bylo vás opravdu hodně. Moc děkujeme, velmi si Vaší pomoci vážíme! A za všechny chlupáče a celý útulkový tým Vám přejeme VESELÉ VÁNOCE


archiv

TOPlist

SPOLUPRACUJEME: