Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz

MAŘENKA, ev. č. 33/19

Plemeno: kříženec
Pohlaví: fena
Rok narození (cca): 2016
Datum nálezu: 13.3. 2019
Velikost: menší
Stav: k adopci

Mařenka byla nalezena spolu s Jeníčkem v obci Zelčín, později se však zjistilo, že se znají s fenkou Elsou, která byla nalezena den předem a s fenkou Lízou, která byla nalezena téhož dne, ale na jiném místě v Zelčíně. Takže s největší pravděpodobností se někdo zbavil celé smečky :(, u Mařenky a Lízy se navíc krátce po přijetí zjistlo, že jsou březí, takže okamžite putovaly na kastraci.

Mařenka je mladá, velice temperamentní dáma  malého vzrůstu. Je to velké pometlo a šéfka celé zelčínské bandy :), která když se s kamarádama vyběhá a vyblbne, tak si moc ráda přijde pro pomazlení. Vzhledem k tomu, že byla zvyklá žít ve smečce tak miluje společnost ostatních psů, které však dokáže perfektně vyprovokovat. Výchovy v předchozím domově moc nezažila, tak hledá někoho, kdo jí s tím pomůže a dovychová ji. Do nového domova by šla moc ráda společně s Jeníčkem , ale pokud by se našel nový, stejně bezvadný kamarád, nebude se bránit. Kočky má i přes svou malou velikost tendence lovit. Pro Mařenku hledáme umístění v bytě nebo rodinném domku s přístupem a spaním uvnitř.

Mařenka je kastrovaná a do nového domova půjde očkovaná, odčervená a označená čipem.

Pokud byste chtěli Mařence poskytnout nový domov, prosíme, o vyplnění dotazníku na www adrese https://www.msoz.cz/inpage/dotaznik/ . Po vypnění dotazníku nás kontaktujte na tel. 602 144 145 v době mezi 10:00 hod až 16:00 hod. Děkujeme.