Útulek pro zvířata v nouzi

Mělnický spolek ochránců zvířat

O našem spolku
Úvodní stránka » Jak pomoci » Ostatní pomoc

Pomoci nám může úplně každý!


"Finanční pomoc"

Pokud budete chtít můžete přispět na zvířátka na náš trans.účet, nebo přinést finanční obnos osobně. Můžete nám finančně pomoci třeba i dárkovými poukazy do různých Pet center, chovatelských potřeb apod. (prostě kdekoliv, kde můžeme poukaz uplatnit na nákup potřeb a krmiv pro naše svěřence).

Číslo našeho transparentního účtu je 2400421428/2010

v připadě, ž přinesete hotovost osobně, je samozřejmostí vystavení příjmového pokladního dokladu, případně smlouvy o poskytnutí daru.

Smlouvu o poskytnutí daru je možné i na platby zaslané na náš bankovní účet, nebo na materiální dary. V případě zájmu o smlouvu prosím pište na email jitka@msoz.cz

 

 
"Materiální pomoc"

Vše co zvířatka potřebují- krmivo, pelíšky, misky, obojky, vodítka, kšírky, náhubky, stelivo pro kočky, tvrdé pečivo, pamlsky, odblešovadla, šampony, odčervovací pasty a tablety, přepravky, kočičí WC, škrabadla, klece pro hlodavce a ptactvo, hračky apod. Ale také např. vitamíny pro kojící feny, přípravky na klouby pro seniory atd..

Vše co je potřeba k péči o naše svěřence a zvelebování našich prostor a zdokonalování příbytků pro zvířata- deky, při stavbě kotců materiál, který je k tomu potřeba, při stavění výběhů-dřevěná prkna nebo pletivo apod., prostě vše co Vás napadne..

Pokud nemáte cestu, stavit se u nás v útulku, můžete pro nás za zvýhodněné ceny nakoupit v eshopu chovatelských potřeb Vivarium. Zde uskutečněné objednávky nám budou do útulku doručeny zdarma."Dobrovolná pomoc"

Po seznámení a vzájemných sympatiích a dohodě budeme rádi, když mezi sebou budeme moci přivítat pomocníky a dobrovolníky. V současné době hledáme dobrovolníky, kteří by nám nezištně pomohli s následujícími věcmi: profesinoální focení našich mazlíčků, aktualizace fotek s inzertními servery, správa eshopu, který máme ve fázi příprav, ale pro samou práci nám na něj nezbývá čas. Vše po dohodě. V případě nabídky pomoci piště na jitka@msoz.cz

 

"Venčení"

Moc se omlouváme, ale venčení našich svěřenců širokou veřejností zatím neumožňujeme. Děkujeme za pochopení.

 


"Virtuální adopce"

Pokud si nemůžete pejska nebo kočičku adoptovat a přesto chcete "zvířátko" můžete ho adoptovat virtuálně.. :) Týká se to hlavně zvířat, kteří jsou u nás již dlouho a je malá šance je umístit (věk, povaha)... nebo je jim u nás prostě dobře a cítí se tu doma :)
Stačí si vybrat zvířátko a pak už stačí doladit pár detailů "a je to" :) Měsíčně můžete přispívat částkou kterou si sami určítě a budete moci přispívat pravidelně. Budete uveden jako virtuální majitel a za pejskem, se samosebou můžete přijtí podívat, nosit mu pamlsky a hračky. U jeho fotky na našem webu a facebookových stránkách budete uveden jako virtuální majitel.

Virtuálně adopotovat lze jak zvířata, která jsou zařazena do běžné nabídky k adopci, nebo zvířata, která v současné době do nabídky zařazeni nejsou, neboť v tuto chvíli nejsou na adopci připraveni. Podmínky virtuální adopce najdete u každého zvířete.Pomoci nám můžete také "sdílením" !!! Vypadá to, že je to málo a zabere to pár vteřin, ale věřte že sdílením mezi své přátelé a sdílením Vašich přátel mezi ty své, se najde mnoha zvířatkům nový domov :) Takže i za to Vám patří velký dík!!!!!!!! :)

Aktuality a články

Tlapkou vpřed 2017 :)

9.5.2017

Změna otevírací doby

1.1.2017

Veselé Vánoce

24.12.2016

Rádi bychom poděkovali všem, kteří si v předvánočním shonu vzpomněli na opuštěná zvířata v našem útulku a přinesli jim dárečky. Bylo vás opravdu hodně. Moc děkujeme, velmi si Vaší pomoci vážíme! A za všechny chlupáče a celý útulkový tým Vám přejeme VESELÉ VÁNOCE


archiv

TOPlist

SPOLUPRACUJEME: