Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz

29.10.2013

Právě jsme volali na kliniku do Příbrami,kde se léčí Theoušek.
Jeho zdravotní stav se bohužel nijak nemění k lepšímu. Bohužel z finančních důvodů byl dnes propuštěn do domácí péče. Paní doktorka byla moc příjemná a potvrdila nám, že by bylo potřeba udělat ještě mnoho dalších vyšetření a testů,které by mohli vést k určení diagnózy a jeho zdárného vyléčení. Bohužel tyto kroky jsou opravdu pro majitelku finančně velmi náročné.
Děkujeme tedy všem za jakoukoli podporu a doufáme ,že se Theo bude zase smát

31.10.2013

Dobrý den, dohodli jsme se s paní majitelkou, že je možné použít číslo transparentního účtu našeho sdružení. Proto, prosím, případnou pomoc směrujte na bankovní účet číslo 2400421428/2010, uvádějte, prosím, Variabilní symbol číslo 1908, do popisu můžete dát jméno westíka THEO. Za přijaté příspěvky budou proplaceny veterinární náklady, veškerá veterinární péče bude vyúčtována a zveřejněna.

1.11.2013

Trošičku vás všechny potěším, já myslel, že s paničkou to šlehne-krapítko se mi povedlo zvednout hlavičku a lehce se opřít o přední! Jsem vážně bojovník. Jen ty zadní nožičky mám pořád jak hadrové . Asi mi trošinku pomohla ta injekce co do mě včera sestřička s panem doktorem naprali. Jo, a těch kalhotek si tedy nevšímejte, já je nechci a panička mi je furt rve! Prej jí přece všechno nepročůrám a nepokakám. Si nechce nechat říct, že je vážně nechci!!!

9.11.2013

 

Puchejřek Dagmar
MOJI MILÍ ZACHRÁNCI , ( jelikož jsem zapomněl na ty nejdůležitější - píši opravu )

toto psaní je určené jen pro Vás, kterým nebyl můj život lhostejný. Za vaši velikou starost o mne, chci poděkovat konkrétním lidičkám, kteří nezaváhali ani na okamžik a ukázali, že mají srdce na pravém místě tím, že přispěli mé paničce na mou léčbu, která by se jinak nemohla uskutečnit, neboť to fi... Zobrazit více

— s uživateli Michal Richter, Jaroslava Tichá a Jitka Kovaříková

 

23.11.2013

Hlásání, hlásání ... pro všechny mé zachránce .

Tak jsem právě s paničkou přišel domů z další kontroly u veterináře. A štěknu vám, že se mi dnes paní doktorka podívala na játra a to doslova! Protože minulý týden se jí zrovna moc moje jatýrka nelíbila, testy nebyly nic moc, tak prý pro sichr uděláme testy znova. No jo, no, tak jsem zase musel vydržet to píchání do nožky a si představte, že už jim nestačí jedna ampulka krve ... hned mi vzali 2!!! Pak nás s paničkou poslali se proběhnout ( tedy běhat jsem " běhal " já - s paničkou to bylo horší ) Najednou se venku objevila sestřička a volala nás zpět. Viděl jsem paní doktorce na obličeji, jak jí cukají koutky úst a pak začala: Theoušku, trošinku se testy vylepšily, ale zase, že by to byla sláva, to tedy není. Vůbec jsem jí nerozuměl, ale koukal jsem na ní hrozně rozumně (to zabírá ), však moje panička se s tím popere a určo do mě zase bude rvát nějaký léky, já jí znám! Něco jí paní doktorka dala, že prý mi to má dávat do žrádla... Prednison mám stále, jen mi jej paní doktorka o trošilinku snížila. Joooo, a jentak mimochodem, čůrám pořád a všude, takže to vyšetření močového měchýře se blíží ( až budu bez Prednisonu ). Co se týče mých nožiček - 3 jsou dobré, ale ta zadní pravá je pořád o něco slabší , takže mi jí musí panička pořád masírovat a cvičit s ní. Halééé, jedna podstatná zpráva: podezření na botulismus bylo vyloučeno. Ještě se budou dělat testy nadledvinek a štítné žlázy.
No, popravdě vám tady štěkám, že nebýt vás dobrodinců a milovníků zvířátek, kteří jste finančně pomohli a posíláte příspěvky na mou léčbu ... už bych byl v psím nebíčku. Proto vám všem moc moc a moc děkuji a posílám tu největší čumáčkovou Další info podám příští týden

 

27.3.2014

Theoušek Theo
Štěky štěk HLÁSÁNÍ, HLÁSÁNÍ pro moje ,

kterými jsou všichni dobrodinci - zachránci mého života. Včera jsem byl na závěrečném kontrolním vyšetření a si představte ... jsem naprosto zdravééééééééééééééééééj a šikovňoučkej psí kluk, díky vám všem. A teď přijde to ouplně nejžhavější oznámení, jste na něj připraveni? Ještě vám dám chvililinku u u. Uuuž? Tak tedy, jelikož vámi vybraná částka na mojí léčbu nebyla zcela vyčerpána, dovolil jsem si i vaším jménem a věřím, že s tím všichni dárci 100% souhlasí, tuto částku věnovat útulku Mělník, pro ostatní zvířátka. Aby částka nebyla kostrbatá, panička jí dorovnala na 6.000Kč . Jinak bych moc rád ještě několikrát - nejlépe BAMBILIÓNKRÁT poděkoval všem těm, kterým nebyl můj život lhostejný a mají tam, kde ho mají - na správném místě. Samou radostí bych vám olízal celej obličej a šťastně zpíval štěkato do oušek. Mám vás rád a ve svém . Nebujte se nic, já sem budu chodit pořád.

KONEC HLÁSÁNÍ