Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz
0 Kč

Plemeno: kříženec RTW
Pohlaví: pes
Rok narození (cca): *2008
Místo nálezu: Rymáň
Velikost: velký
Stav: k adopci
Adopční poplatek: 700 Kč 

Rocky je devítiletý kříženec rotvajlera, který to v životě se svými bývalými páníčky neměl moc jednoduché. Nyní ale dostal druhou šanci a jako zástupce dokonaléh...o psího úžasňáka hledá fajn rodinku klidně i s odrostlejšími dětmi, která by mu konečně nabídla láskyplný domov. Rocky by uvítal bydlední v RD se zahrádkou, kde by mohl mít dostatek pohybu. Do adopce půjde Rocky odčervený, očkovaný a označený čipem.
A jak se k nám Rocky dostal? To už se dočtete níže...
Na začátku srpna jsme do péče přijali také hodně zanedbaného postaršího křížence rotvajlera Rockyho. Rocky léta bydlel v Rymáni, kam jsme ho díky nezodpovědným majitelům jezdili několikrát ročně odchytávat. Nyní se tito "páníčci" odstěhovali a Rockyho, úplně rozežraného od blech, tam nechali samotného. ?
V současné době se Rocky zotavuje u nás na útulku a jakmile se dá do kupy, bude nabídnut k adopci. I Rockymu dáváme krmení Sam´s Filed jehněčí s rýží, tak pokud byste mu nějaké chtěli objednat budeme velice rádi. Krmení je možné objednat na eshopu JK Animlas. Ke každému zakoupenému pytli krmení Sam´s Filed daruje eshop JK Animals další pytel krmení a spediční služba Geis nám zásilku zdarma doručí. Více o akci na http://www.jkanimals.cz/cs/pro-psi-utulky-a-spolky/
Pokud byste Rockymu chtěli přispět na veterinární péči, uvítáme jakýkoli příspěvěk. Moc děkujeme. 2400727072/2010, VS 17999, do popisu platby, prosím, uveďte Rocky. 

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

V případě zájmu o adopci, prosím, o vyplnění dotazníku na tomto odkaze: ZDE a následně volejte na telefonní číslo 602 144 145. Se zájemci vyžadujeme telefonický kontakt, chceme znát podmínky, do kterých bude pejsek umístěn. Na komentáře na Facebooku nereagujeme, děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: INFORMACE K ADOPCI

KONTAKT: 602 144 145