Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz
0 Kč

SBÍRÁME SBĚR - pomůžete také ?

 

Nedávno jsme se pustili do akce "SBĚR"  (finance z něj půjdou na naše svěřence) a zdá se, že se to jeví jako fajn "akce" :)
Za pouhých několik dní se díky aktivním lidem, kteří papír donesli, nashromáždilo přes 150kg což dalo částku něco málo přes 300,-
Byli bychom moc rádi, kdyby se takhle dařilo i nadále a k proaktivním sběračům, kteří se do toho se vší vervou pustili, přibyli i další :)
Berme to tak, že člověk třídí odpad, pokud to nechce přivést sám, tak to nikam vozit nemusí (přijedeme si v rámci Mělníka  a blízkého okolí) a udělá dobrý skutek. Nestačí to k dobré náladě a pocitu, že jsem pomohl a nic mě to nestálo??? :)  

O částkách, které se průběžně tímto způsobem vyberou budeme samozřejmě informovat nejen na fb stránkách, ale i webu. Vše bude součástí vyúčtování a bude vyúčtováno ve výroční zprávě.

Díky hodné duši, která se ujala nejen svozu, ale i třídění a odvozu sbíráme nejen papír (letáky, noviny), ale i PET víčka, průhledné PET lahve, plechovky, ale i zátky od piva a minerálek :)
Je pravda, že za velké množství je to malá částka, ale "korunka ke korunce" :), v současné  a bude na krmení, pamlsek či něco, co bude aktuálně potřeba … :)

 


Chcete také přispět se sběrem?

Sběr buď od Vás odvezeme, nebo jej můžete dovézt po dohodě do našeho sběrného místa ve Vavřinči (bude upřesněno), případně není problém dovézt sběr (pokud možno svázaný) k nám do útulku. Pokud nebudeme přítomni, je možné ponechat jej pod přístřeškem naproti útulku. A samozřejmě je možné i odeslání víček či zátek třeba poštou  na adresu útulku.

 

Pokud chcete jakékoli info, případně zajistit svoz, stačí napsat na vlasticka@msoz.cz

 

Moc děkujeme všem kteří se na sběru podílejí a do budoucna podílet budou .. :)