Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz

Sbírka pro AJŠU

 

Seznamte se smutnou smolařkou pitbulteriérkou AJŠOU…
Ajša je k lidem velmi přátelská asi desetiletá fenka, která měla domov, jaký by jí mohl závidět leckterý pejsek, většinu svého života se o ní vzorně starala laskavá panička. Bohužel panička tragicky zahynula a tak byla temperamentní Ajša odložena k nám do útulku. Možná věkem, možná i vlivem rozhozené psychiky související se ztrátou paničky, Ajša krátce po umístění k nám do útulku začala mít velké zdravotní problémy. Zjistili jsme, že Ajša trpí chronickým zánětem uší, pokračovalo to problémy se stolicí a následně kožními problémy, na základě kterých se zjistilo, že Ajša trpí potravinovou alergií. Krátce po nasazení vhodné stravy a zaléčení těchto problémů Ajšu postihl zánět dělohy a tak musela podstoupit operaci, při které byla rovnou provedena kastrace. Po tomto zákroku byla Ajša chvíli v pořádku, ale na podzim loňského roku musela být opět operována pro změnu kvůli nádoru na mléčné žláze, který se před očima z ničeho nic začal neskutečně zvětšovat.
Zdálo by se, že už má Ajša všechno zlé za sebou, ale opak je pravdou, u Ajši došlo k poškození kolenních vazů a tak jsou nutná další operace. Doposud veterinární péče stála již více než 20 tisíc Kč, další která Ajšu čeká je finančně stejně nákladná jako všechny předešlé dohromady, bude stát cca 20 tisíc korun za jedno koleno, tato operace je však nad naše možnosti.


Pokud byste nám chtěli na operaci AJŠI přispět, budeme rádi za jakýkoli příspěvek, i třeba 50 Kč pomůže. Bez vás to nezvládneme.
Číslo bankovního účtu 2400727072/2010 , VS 1576 do popisu platby, prosím, uveďte AJSA

MOC DĚKUJEME ZA JAKÝKOLI PŘÍSPĚVEK

Pokud byste Ajše chtěli něco koupit, uvítáme jakékoli hypoalergenní krmivo. Nejlépe jehněčí s rýčí, losos s rýží apod.

 

* Veřejná sbírka je povolena Krajským úřadem Středočeského kraje. Pokud potřebujete vystavit potvrzení o poskytnutí daru, prosím, kontaktujte nás na info@msoz.cz.

 

**************************

Děkujeme, všem kteří již na Ajšu přispěli, v současné době máme již 24.426,61 Kč :

Jechová Kateřina, Řeháková Veronika, Javoříková Zuzana, Skopalová Martina, Marková Petra, Tereza Šimonová, Iva Krchová, Tomas Kodet, Dominika Reharikova, Lenka Stanková, Marek Michal, Jiřina Petrová, Ladislava Pešová, Adriana Gryczová, Vítězslav Strýček, Tereza Šmehlíková, Petra Hořínková, Lenka Koutská, Vladimíra Věžníková, Marta Cigánková, Tomas Langer /Bullshelp/, Jana Parikova, Tereza Cizkova, Dominik Tacl, Veronika Štefaniková, Radka Bendová, Tomáš Knopp, Šárka Trnková, Sabina Králová, Václav Suchý, Tomáš Peleška, Stanislav Šrytr ml., Petr Vasilev, Eva Samková, Ilona Benešová, Kristina Kuzmová, Kateřina Dvořáková, Edita Majerová, Pavel Kadlec, Miroslav Doubek, Lukáš Krása, Josef Kyrian, Iveta Konová, Lukáš Navrátil, Michaela Rákocyová, Eva Kotrčová, Zuzana Závěšická, Andrea Kolaříková, Marcela Dovřáková, Darina Miklovičová, Prima Future, s.r.o., Miloš Miloševič, Veronika Hastrdlová, Radim Chrobok, Zuzana Novotná, Petra Cvrková, Markéta Šnaiberková, Marie Karezová, Šárka Holečková, Martina Zyková, Irena Jirouskova, Jitka Hollanová, Ludmila Vojtečková, Marie Karezová ml., Michal Miletín, Eva Friedlová, Lucka Krejčíková, Andrea Holubová