Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz
0 Kč

Slečna Trpaslíčková, ev. č. 83/18

Plemeno: kříženec
Pohlaví: fena
Rok narození (cca): *4/2018
Místo nálezu: Mělník
Datum nálezu: 14.5.2018
Velikost: v dospělosti cca střední velikost
Stav: k adopci
Adopční poplatek: 1.200 Kč 

Slečna Trpaslíčková byla spolu s dalšími šesti sourozenci vhozena do areálu útulku v tašce. Ostatní sourozenci již domov mají, ale tato kráska stále hledá.

Předpokládáme, že v dospělosti bude střední velikosti (v rozmezí cca 10 až 20 kg). I pro tuto krásku hledáme domov, ve kterém budou právoplatným členem domácnosti, nikoli pouhým doplňkěm k boudě či okrasou na zahradu. Do nového domova půjde po podpisu adopční smlouvy, ve které pěstoun stvrzuje souhlas s kastrací v dospělosti. Je čipovaná a má za sebou první dvě očkování (pěstoun bude muset zajistit jejich doočkování vztekliny třetí dávkou). Pokud jste si jistí, že chcete šťěňátko a jste připraveni ho dobře vychovat a svědomitě se o něj starat po celou dobu jeho života, prosím, klikněte níže na MÁM ZÁJEM a vyplňte nám dotazník. Ze zájemců budeme vybírat vhodné pěstouny, které pozveme k nám na návštěvu. 

16.5.2018 V pondělí ráno nás znepokojil neobvyklý štěkot psů v kotcích. Vyběhli jsme tedy ven a viděli na venčící ploše odhozenou tašku. Původně jsme si mysleli, že nám tam někdo přes plot hodil v tašce pytel granulí, nicméně pytel granulí se začal hýbat a v něm toto naděleníčko !!!
V tašce bylo ukryto sedm vyděšených psích trpaslíčků (ani ne měsíc starých), kteří v tuto dobu ještě měli být u maminky