Útulek pro zvířata v nouzi

Mělnický spolek ochránců zvířat

O našem spolku
Úvodní stránka » Aktuality a články » Velká voda vyháněla z domovů i hady

Velká voda vyháněla z domovů i hady

7.6.2013 byl opravdu pestrý den,kromě práce v naprosto přeplněném útulku, odchytu jorkšírka,dvou příjmů nalezených pesanů nás v podvečer ještě MP vyslala k Cukrovaru,kde byl hlášen cca metrový had neznámého původu.

Hada se podařilo odchytit a vzledem k tomu ,že jsme si nebyli jisti zda se jedná o druh běžně se vyskytující na našem území,rozjeli jsme se pro radu k odborníkovi.Ten nám potvrdil,že se jedná o UŽOVKU PODPLAMATOU, která se běžně vyskytuje na Mělníku třeba v okolí Hadíku. Vzhledem k tomu ,že byla tato užovka zdravotně v pořádku,byla opět vypuštěna do volné přírody.

8.6.2013 se od předchozího dne moc nelišil. Krátce před polednem nám byl MP hlášen další výjezd týkající se náhodně nalezených volně se pohybujících hadů. Stejně jako večera se jednalo o UŽOVKY PODPLAMATÉ.

Vzhledem k tomu,že hadi byli ve svém přirozeném prostředí a nijak neohrožují životy lidí,nebylo nutné užovky odchytit a byly proto ponechány v místě nálezu.

Aktuality a články

Tlapkou vpřed 2017 :)

9.5.2017

Změna otevírací doby

1.1.2017

Veselé Vánoce

24.12.2016

Rádi bychom poděkovali všem, kteří si v předvánočním shonu vzpomněli na opuštěná zvířata v našem útulku a přinesli jim dárečky. Bylo vás opravdu hodně. Moc děkujeme, velmi si Vaší pomoci vážíme! A za všechny chlupáče a celý útulkový tým Vám přejeme VESELÉ VÁNOCE


archiv

TOPlist

SPOLUPRACUJEME: