Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz
0 Kč

VENČENÍ PSŮ VEŘEJNOSTÍ DOČASNĚ DO ODVOLÁNÍ POZASTAVENO

Venčení psů z útulku veřejností

Rádi byste chodili na procházku s pejskem, ale žádného nemáte?

Žádný problém, ve svém volném čase můžete chodit na procházku s některými z těch, které někdo opustil a musí tak trávit čas u nás v útulku, než najdou nový domov.

I venčení psů z útulku však má svá pravidla, proto s Vámi na první schůzce bude sepsána venčitelská dohoda s podrobnými podmínkami na venčení a bude vám vystaven průkaz venčitele. Venčit může chodit osoba starší 18ti let. Pokud Vám ještě nebylo osmnáct, ale jste starší 15ti let je třeba k venčení písemný souhlas rodičů. Mladší 15ti let musí chodit venčit pejsky v doprovodu plnoleté osoby.

Je třeba počítat s tím, že každé venčení se domlouvá telefonicky (ideálně) den předem, ale když zavoláte ráno, že byste odpoledne chtěli jít venčit, tak není problém se s člověkem konajícím službu domluvit, záleží na aktuální vytíženosti v útulku.Na venčení bohužel nemůžeme pouštět všechny pejsky a občas se prostě stává, že jsou všichni, kteří chodí s veřejností ven, zarezervování, nebo třeba na útulku probíhá velké očkování a pejsci tak nemohou na procházku apod.

Venčení pejsků je možné každý den v době od cca 13:00 hod do cca 16:00 hod, po předchozí domluvě je možné venčení i v jinou než uvedenou dobu, nicméně vždy je potřeba dodržovat pokyny člověka, který ten den má na útulku službu.

Na procházce je potřeba dodržovat opatření, uvedená v podmínkách. tj. za žádných okolností nepouštět zapůjčeného pejska z vodítka, nepřekrmovat pejska  nějakými dobrotami, pokud možno dodržovat odstup od jiných pejsků a ostatním pejskům se na procházce vyhýbat. Není dovoleno pejsky nechat na procházce uvázané (např. u obchodu apod.). Pokud se budete vracet, je potřeba počítat s tím, že se může stát, že službu konající člověk bude na výjezdu (výjezdy nejsme schopni předem ovlivnit) a tak je nutné počkat do příjezdu pracovníka zpět na útulek a pejska mu předat. Není dovoleno ponechávat psy uvázané u útulku.

V případě nedodržování podmínek, nebude zájemci venčení pejsků nadále umnožněno.

Pokud budete mít o venčení pejsků zájem, prosím, domluvte si první schůzku na telefonním čísle 602 144 145 (v době mezi 10:00 hod až 16:00 hod), na tomto čísle probíhá následně i rezervace pejsků na další venčení. 


VENČITELSKÁ DOHODA
PODMíNKY VENČENÍ
SOUHLAS RODIČŮ (pro děti starší 15ti let)