Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz

VLČEK, ev. č. 105/17

Plemeno: kříženec NO
Pohlaví: pes
Rok narození (cca): 2016
Datum nálezu: 9.6.2017
Velikost: větší
Stav: k adopci

VLČEK se dostal do útulku jako roční odrostlé štěně. V době přijetí byl značně nesocializovaný, každého se bál a s nikým nechtěl komunikovat, ze strachu se oháněl a kousal. V současné době už je navyklý na útulkový režim, zvládá pár základních povelů a moc rád si hraje s balonkem. Vlček se už se nevyhýbá kontaktu s ošetřovateli a občas si už i sám přijde pro pomazlení. Nicméně stále je to pes, který je velice ostražitý a hlavně nedůvěřivý k cizím lidem, ve vypjatých situacích reaguje zkratovitě až hystericky, pokud má možnost, tak se před cizími lidmi spíš schová do boudy, pokud prostor nedostane, stále nemá problém se ohnat a kousnout. Přestože je Vlček mladý pes, je kvůli své problematické povaze zařazen do virtuální adopce, nicméně pokud by se našel vhodný zájemce, který nabídne odpoídající domov a zkušenosti, budeme velice rádi, pokud Vlček půjde do nového domova. Do případného nového domova by měl jít jako psí jedináček a neměla by tam být ani další zvířata. Kvůli zkratovitému chování ho nedoporučujeme ani do rodiny, ve které jsou děti.

Virtuální adopcí můžete přispět Vlčkovi na jeho pobyt v útulku. Co je virtuální adopce a co taková péče o jednotlivá zvířata zahrnuje a co stojí se dozvíte ZDE

Pokud byste chtěli Vlčka adoptovat, je potřeba počítat s tím, že počáteční nedůvěra k cizím lidem u něj stále přetrvává a tak by budoucí páníček měl počítat s tím, že si Vlčka neodveze domů po první návštěvě, k navázání kontaktu bude potřeba před samotnou adopcí náš útulek několikrát navštívit a pokusit se o navázání kontaktu a získání důvěry.

Chcete se stát adoptivním rodičem Vlčka? Klikněte, prosím, ZDE  .

ADOPTIVNÍ RODIČE VLČKA JSOU:

Hana Macková podporuje Vlčka částkou 500 Kč

Třešňákovi z Hrubé Skály podporují Vlčka částkou 300 Kč

Nikol Marková z Mělníka podporuje Vlčka částkou 200 Kč

Nela Cibulková ze Spomyšle podporuje Vlčka částkou 100 Kč

Nicol Horáková z Neratovic podporuje Vlčka částkou 200 Kč

Jana Šulcová z Berouna podporuje Vlčka částkou 100 Kč

Lucie Novotná z Chotětova podporuje Vlčka částkou 200 Kč

Jana Kubešová ze Štětí poporuje Vlčka částkou 200 Kč

Lukáš Benda z Mělníka  poporuje Vlčka částkou 100 Kč

Moc děkujeme :)