Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz
0 Kč

ZUZANKA našla nový domov

Plemeno: kříženec N.O.
Pohlaví: fena
Rok narození (cca): *2011
Místo nálezu: Liblice
Velikost: střední 
Stav: k adopci
Adopční poplatek: 700 Kč 

V dubnu 2014 byla v obci Liblice sražena fena křížence N.O. Řidič, který fenku srazil se ani neobtěžoval zastavit. Naštěstí nehodu viděl svědek, který zavolal policii. Fenka byla převezena na veterinární kliniku, kde ji byla poskytnuta veškerá péče a vyšetření. Jeji zdravotní stav byl velmi vážný, ale Zuzanka to nevzdala a svůj život si vybojovala. I po tak otřesném zážitku Zuzanka hledala nový domov. Štěstí se na ni usmálo a ona našla skvělou paničku. Bohužel však se po třech letech do útulku vrátila. 

Zuzanka je zpočátku nedůvěřivá, což občas dává najevo vrčením. Ale pokud jí dá člověk čas, aby sama zjistila, že se nemusí bát, je z ní naprosto skvělá a mazlivá fenečka, která bude non-stop vyžadovat drbání. Zuzanka by uvítala bydlení v baráčku s prostornou zahrádkou a rodinu, která ji bude brát na vycházky. Větší děti, které vědí, jak se k pejskům chovat, by se Zuzankou neměly mít problém. Vzhledem ke zranění, které prodělala z ní nebude žádná atletka, ale zcela jistě věrný společník pro fajn rodinu. Zuzanka půjde do adopce očkovaná, odčervená a označená čipem.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

V případě zájmu o adopci, prosím, o vyplnění dotazníku na tomto odkaze: DOTAZNÍK a následně volejte na telefonní číslo 602 144 145. Se zájemci vyžadujeme telefonický kontakt, chceme znát podmínky, do kterých bude pejsek umístěn. Na komentáře na Facebooku nereagujeme, děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: INFORMACE K ADOPCI

KONTAKT: 602 144 145