Kontaktujte nás: +420 602 144 145 | info@msoz.cz

Virtuální adopce

Chtěli byste mít psa nebo kočku, ale nemůžete si je z jakéhokoliv důvodu vzít k sobě domů? Adoptujte si vybrané zvíře na dálku! Do virtulální adopce zařazujeme především zvířata stará, dlouhodobě nemocná, problémová či jinak handicapovaná, kterým se složitě hledá nový domov, či taková, která jsou v útulku již dlouho a stále ten pravý domov nemohou najít.

Průměrné náklady na péči o jednoho psa v útulku měsíčně činí dva a půl tisíce korun, průměrné náklady na jednu kočku jsou zhruba tisíc korun měsíčně. Pokud má zvíře nějaký zdravotní problém, jsou tyto náklady mnohonásobně vyšší. Každopádně jakákoliv pravidelná částka nám péči o všechny opuštěné psí a kočičí duše velice usnadní.

Z finanční podpory jsou hrazeny veškeré výdaje související s péčí o pejsky a kočičky, ať už se jedná o veterinární péči, krmení, pomůcky, energie či denní lidskou péči, protože všechny tyto výdaje jsou k zajištění této komplexní péče o zvířata nezbytné.  

Pokud nám chcete také pomoci. Prosím, vyberte si částku, kterou můžete měsíčně postrádat a přilepšit tak nějakému útulkovému chlupáči.
Není nic jednoduššího, než kliknout na odkaz. Stanete se tak hrdinou jeho psí nebo kočičí duše. Jako poděkování vám poštou zašleme malý dárek, památku, která vás při každém pohledu zahřeje u srdce – certifikát adopčního rodiče.

Všechny pejsky zařazené do virtuální adopce najdete ZDE

Přehled pejsků a jejich texty aktualizujeme postupně. Kočičky k virtuální adopci teprve připravujeme, ale i ty již zde brzy najdete.  (děkujeme za pochopení).